Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak to všechno začalo?


To k nám jednou do školy přišel novej kluk, nějakej Jakub Ratz.Moc se mi nelíbil ale první dojem mě rychle opustil když jsem s ním pokecal. Byl to v pohodě típek a tak se z nás postupem času staly kámoši. Šly jsme oba jednou ven a Jakub vzal skejt a ukazoval mi nějaký triky. "hej Marku pojď si to vyzkoušet" řekl mi a tak jsem šel. V tý době jsem zrovna balil jednu holku a napadlo mě že bych jí na to mohl ulovit. No a tak Jakub Sehnal od kámoše starší skejt a odstartoval jsem svou novou etapu života skejťáka. Časem jsem o holku přestal usilovat ale skejt mě bavil víc a víc. A tak se z nás dvou staly nejlepší kámoši - Marek a Racek.Teď už jsme sehraná dvojka a jeden by za druhýho strčil do ohně i víc než ruku

Marek

Nazdar jsem Marek Říha skejťák a webmaster týhle stránky. Měl bych sem napsat něco o mě co by bylo aspoň trochu zajímavý. No to bude těžký. Tak pro začátek, na skejtu jsem začal jezdit jak už jsem psal kvůli holce jenže mě to hrozně chytlo, to bylo asi v roce 2005 asi tak v září ( ale je možný že ne, už si to nepamatuju). Moje první deska byla dynasti a teď jezdím na vision minilogo, trucky-thunder, kolečka-kdo ví?? Můj nej trik je asi flip-540 i když se mi ještě tolik nevede dávat pokaždý. Jinak s těch lepších triků dávám ještě kik-flip, nose grab, flip-360, flip-180, pop show it. Poslouchám všechno co se mi líbí ale převažuje hip-hop, INDY & WICH, Cypress Hill, Gipsy, Limp bizkid, Sum 41, Linkin park, ChaoZZ. Jinak jsem naprosto obyč kluk. Ve volnym čase ještě kromě skejtu hraju floarball, dělám kraviny, občas natočíme nějakej ten jackass. Možná tu někde bude i moje fotka ;-)

Racek

Ahoj lidi. Já sem nějakej Jakub Ratz a začal sem jezdit O pár let dříve než Marek, Ale přiznávám se že sem moc často nejezdil a ani nejezdím. Baví mě to ale jak říkají rodiče „škola je přednější“. Bohužel sem si vybral velice náročnou školu na učení, a proto nemám tolik času na ježdění. Nejdříve sem začal na prkně kterej sem si koupil jako komplet za 800 z Giga sportu. Poté se mi zlámaly postupně oba trucky ale měl sem kliku že sem jezdil se sousedem který bydlel pode mnou. Jmenuje se Jakub Lietavec. Ten mi ochotně daroval trucky, sice již postarší ale ty už se zlomily až po hodně dlouhé době ježdění ale to až později.

Moji rodiče se rozvedli a já sem se odstěhoval s mámou do Nuslí, kde bydlím až do teď. Nastoupil sem do školy se jménem Vratislavova. Když sem tam byl první den tak se na mě všichni fakt divně dívali. Jako první se mě ujali holky a pomohli mi držet hubu a krok. Pak mě ta starostlivost omrzela a já sem je s tím poslal do háje. Pak sem se konečně přiřadil ke klukům a jako první to byli Marek Říha a Jakub Dostál. Dva nerozluční kamarádi mě celkem dobře přijali k sobě.Jakmile sem si pořádně pokecal s Markem, tak sem zjistil že je to celkem dobrej típek. Postupem času se z nás stali fakt dobří kámoši kteří si mohou říct úplně všechno.

 Po delší době ježdění se mi zlomila i deska a byl sem nuceném si koupit jinou desku. Vybral sem si desku už za sk8shopu a byla to deska WU TANG, KILLA BEES. Pak se mi zlomili i trucky a tak sem si koupil taky nové Thunder a na nich jezdím až do teď. Jen čekám kdy se zlomí i tahle deska.

Jinak já poslouchám úplně všechno na co mám zrovna náladu ale spíš se věnuju Hip-Hopu. Myslím že to je všechno co sem chtěl říct a tak zavěšuji sluchátko. Píp…píp…píp…